www.rozgadani.4ra.pl

Rozmowy o Sklepach Internetowych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 177 57

dominoxx
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Płatności online

Jeżeli chodzi o płatności online.
Prowadze sklep internetowy, planuje wprowadzić płatności online.
Nie posiadam żadnych stanów magazynowych.
Zdarza się że nie mam towaru który klient zamówi.
Z tego co się orientuje w przypadku gdy zapłaci mi przez płatności online to od razu jest pobierana prowizja.
A ja chciałbym że w przypadku gdy transkacja nie dojdzie do skutku to żeby prowizja nie została pobrana, a może zwrócona.
Czy ktoś wie czy jest jakiekolwiek rozwiązanie w takim przypadku ???

Offline

#2 196 20

Adman
Gość
Windows 7Opera 35.0.2066.68

Odp: Płatności online

Witam,

zwrot płatności, a tym samym prowizji umożliwia Dotpay.pl To wiem, na pewno, ponieważ przed chwilą sprawdziłem to bezpośrednio w panelu na naszym koncie. Nie jestem pewien, czy też nie ma takiej opcji w Transferuj.pl, ale na 100% nie powiem, ponieważ nie mamy tam obecnie żadnych niewypłaconych transakcji, dlatego nie widzę, jak to wygląda.

#3 196 20

Sporeks
Gość
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Płatności online

Polecam płatności z NoirePay noirepay.pl

NoirePay jest dostawcą rozwiązań płatności, oferuje ponad 220 opcji płatności i opcji bankowych, z wykorzystaniem wysokiej jakości technologii przetwarzania płatności. NoirePay oferuje Konto Internetowe i Bramki Płatności dla sprzedawców z całej Europy w postaci jednej prostej umowy.
Wszyscy klienci NoirePay otrzymują dostęp do indywidualnego konta, które umożliwia sprawna akceptacje płatności przy użyciu kart Visa, Master Card , American Express, China UnionPay i wiele innych.

#4 198 55

Aga M
Gość
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: Płatności online

Dobrym rozwiazaniem jest założenie konta internetowego w NoirePay. noirepay.pl
Świetne konto dl a wszystkich osób posiadajach sklep internetowy, dla usługodawców, którzy chca akceptować płatność kartakredytowa.
NoirePay jest dostawcą rozwiązań płatności, oferuje ponad 220 opcji płatności i opcji bankowych, z wykorzystaniem wysokiej jakości technologii przetwarzania płatności. Dzięki czemu możesz akceptować płatności w każdej walucie.
Wszyscy klienci NoirePay otrzymują dostęp do indywidualnego konta, które umożliwia sprawne przetwarzanie płatności przy użyciu kart Visa, Master Card , American Express, China UnionPay i wiele innych.

#5 199 17

kuciap
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: Płatności online

Płatności to kolejne dodatkowe koszta, ja mam gouwkę i przelew a dzięki temu dodatkowy procent w kieszeni.

Offline

#6 678 51

odzwierny
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: Płatności online

Z jednej strony istotna jest wygoda klientów z drugiej oszczędność na prowizji w przypadku właściciela sklepu. Teraz właściwie wszystkie silniki sklepów internetowych posiadają integrację z licznymi operatorami płatności a różnice między nimi dotyczą terminów przelewów i kwot prowizji. Dlatego dobierając rozwiązanie dla siebie warto zwrócić uwagę na te dwa czynniki.
Oprogramowanie Shoper uruchomiło własny system płatności: Płatności Shoper. Spełnia on dwa najważniejsze kryteria: przelewy są natychmiastowe do właściciela sklepu a prowizja jest najniższa na rynku. Dodatkowo dla nowych klientów przez pierwsze 3 miesiące prowizja wynosi 0%. Operatorem płatności jest Blue Media. System jest bezpieczny, szybki i bardzo korzystny dla obu stron transakcji. Więcej można poczytać tutaj: https://www.shoper.pl/platnosci/
Dodatkowo dla wszystkich nowych klientów, którzy założą sklep do końca lipca, wybiorą Płatności Shoper mamy rabat 50% na skórkę graficzną do sklepu (kod rabatowy: SKIN50).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wspanialestulecie - testcik - neverhonorowi - spt - farmacja