www.rozgadani.4ra.pl

Rozmowy o Sklepach Internetowych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 179 14

skowyt
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Gdzie zgłosić oszusta?

Gdzie się zgłasza sklepy, które nas oszukały? Chodzi mi o jakąś instytucję. Gdzie najlepiej się tym zajmą?

Offline

#2 182 07

Ania
Gość
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Gdzie zgłosić oszusta?

bez względu na to w jaki sposób zostaliśmy oszukani i na jaką kwotę nie można zostawiać sprawy samej sobie. Co prawda Policja u nad działa różnie, ale to właśnie tam w pierwszej kolejności powinniśmy zgłosić oszustwo. Zanim wybierzemy się na komisariat w celu złożenia skargi na nieuczciwego sprzedawcę należy zebrać wszelką dokumentację transakcji - głównie potwierdzenie dokonanego przelewu oraz wszelkiej korespondencji mailowej (lub innej) ze sprzedawcą.

#3 212 26

vitel
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: Gdzie zgłosić oszusta?

robiłem dzis rano zakupy i chcialem wszystkich uprzedzic ze pewna pani z terranowy w Katowicach na 3 maja (czarne dlugie proste wlosy)oszukuje ,w momencie kiedy powiedzialem ze bardzo sie spiesze(w ogole sie tym faktem nie przejela, ale to szczegol) na autobus wykorzystala sytuacje i nabila mi 2 podkoszulki ktorych w ogole nie bralam !!!! za 14.90 w sumie jestem stratny 30 zl bardzo zaluje ze nie moge sie tam wrocic i powiedziec kilka cieplych slow!!!!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
warez - neverhonorowi - ragerpg - spt - wspanialestulecie