www.rozgadani.4ra.pl

Rozmowy o Sklepach Internetowych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 184 22

Mario73
Gość
Windows 7Firefox 43.0

Jaka firma kurierska najlepsza?

Pytanie do właścicieli sklepów, z jakimi firmami kurierskimi współpracujecie? Ja z Siódemką, ale po ostatnich opóźnieniach, zaczynam się zastanawiać czy nie zmienić firmy.

#2 217 45

Max88
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: Jaka firma kurierska najlepsza?

Pod względem terminowości UPS, DHL i DPD wypadają podobnie, z lekką przewagą DPD przy doręczeniach do osób prywatnych/mieszkających po środku niczego.
W przypadku problematycznej przesyłki (niewyjaśnione opóźnienia po stronie firmy kurierskiej) UPS radzi sobie źle. Z pozostałych firm nie korzystałem wystarczająco dużo, żeby na taki problem trafić (co nie znaczy, że ich nie ma - po prostu UPS to dla mnie sporo paczek, a DPD i DHL zdecydowanie mniej - nie załapałem się ;-) )
UPS jest z tej trójki najtańszy i ma najmniej ograniczeń co do tego co może zawierać przesyłka (istotne w niektórych branżach).

Offline

#3 731 37

Lolcia
Administrator
Windows 7Firefox 43.0

Odp: Jaka firma kurierska najlepsza?

Ja jeszcze nie polecam siódemki... Dzwoniłam do nich w sprawie przesyłki i Pani powiedziała mi, że dzisiaj kurier na pewno jej nie dowiezie, więc chciałam odebrać ją sama z magazynu, a Pani stwierdziła, że przesyłka jest na tirze i nie będzie dziś rozładowana. W związku z tym spokojnie pojechałam do rodziny. Za jakieś 3 godziny dzwoni kurier z siódemki i mówi iż ma paczkę  :evil: i stoi pod drzwiami. Zostawił w jakimś sklepie i mówił, że tam im ufa... Okazało się, że sklep przez 3 dni był bez przyczyny zamknięty, a moja paczka sobie tam leżała i nie mogłam jej odebrać...

Dodatkowo w okresie przed świątecznym paczki były dostarczane nawet po 2 tygodniach [dblpt][slash]

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
wspanialestulecie - neverhonorowi - farmacja - warez - ragerpg