www.rozgadani.4ra.pl

Rozmowy o Sklepach Internetowych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 186 55

Dzejkob
Gość
Windows 7Firefox 43.0

Problem z Dostarczeniem

Witam Serdecznie sprawa wyglada otóż tak w drugiej połowie sierpnia 2014r. Zamówiłem Dyfuzor do Bonga na stronie www.bibulka.com na. Kwotę 51zl produkt powinien dojść po 3 dniach roboczych. Po 7 dniach nadal przesyłki nie było tak wiec próbowałem zadzwonić przez kilka dni nie mogłem sie dodzwonić bo nikt nie odbierał chociaż był sygnał w końcu po kilkuset próbach dodzwoniłem sie otrzymałem informacje ze produktu akurat w chwili obecnej zabrakło na magazynie a od producenta doszło by po 3 tygodniach wiec rozmawiajacy ze mną mężczyzna powiedział iż pieniądze bedą odesłane w czwartek a dzwoniłem w poniedziałek po upływie około 5-7 dni od czwartku próbowałem sie dodzwonić ze skutkiem negatywnym zreszta jak do tej pory z tym ze teraz cały czas jest nr zajęty lub wyłączony.Wysylalem masę e-mail'i do nich żadnej odpowiedzi nie otrzymałem kiedy rozmawiając przez telefon tez zapytałem dlaczego nie uzyskałem odpowiedzi zawrotnej na moje e-maile powiedział ze maja zepsute cos ( niepamiętam jak to nazwał ) wysyłkowe w każdym bądź razie chodziło oto ze e-maile od nich nie dochodziły do klientów Teraz pytanie do Państwa co mam w takim przypadku zrobić ? Prosze o pomoc
Z Góry Dziękuje

#2 213 25

vitel
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: Problem z Dostarczeniem

Nigdy nie miałem problemów z dostarczeniem

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
izabella - fastfurious - vacationrpg - regon - alvionrp