www.rozgadani.4ra.pl

Rozmowy o Sklepach Internetowych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 163 54

vitel
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

zakupy online

Mam pytanie, kupujecie w sklepach internetowych? Chciałbym kupić kurtkę na zhttp://marionex.pl/product-pol-8426-Kurtka-Adidas-CON12-PAD-JK-meska-zimowa.htmlimę, spodobała mi się. Tylko nie wiem, czy taki zakup bez zmierzenia kurtki będzie udany. Co o tym myslicie?

Offline

#2 173 37

odzwierny
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: zakupy online

Często kupuję w sklepach online, jest taniej i szybciej. Sklepy stacjonarne często mają wysoki czynsz i muszą windować ceny a sklep internetowy jest tańszy stąd ceny są bardziej konkurencyjne [dblpt])

Offline

#3 202 21

kuciap
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: zakupy online

Bez mierzenia to kiepsko i dlatego ja nigdy nie kupuję ubrań przez internet, za dużo zachodu później z odsyłaniem, no chyba, że masz namierzoną firmę w której znasz dobrze rozmiarówkę i wiesz co na ciebie pasuje ;/

Offline

#4 228 02

skowyt
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: zakupy online

No ja kupuję ubrania przez Internet - ostatnio to chyba nawet tylko przez neta. Nie mam za bardzo czasu na chodzenie po sklepach [dblpt])

Jeżeli chodzi o rozmiar: znam swój, jak trzeba biorę miarkę i się mierzę, czytam komentarze pod opisem produktu (bardzo często klientki piszą jaki rozmiar mają, jaki kupiły i jak to wygląda). Fakt, zdarza mi się odsyłać rzeczy, ale nie jest to aż taki straszny problem. Zwłaszcza, że są już sklepy, które mają darmową dostawę i zwrot.

Ja bym zamówił.

Offline

#5 229 52

Wera
Gość
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: zakupy online

Często kupuję w sklepach online, jest taniej i szybciej. Sklepy stacjonarne często mają wysoki czynsz i muszą windować ceny a sklep internetowy jest tańszy stąd ceny są bardziej konkurencyjne [dblpt])

#6 491 11

Karolina
Gość
Windows 8.1Firefox 62.0

Odp: zakupy online

Ja ostatnio kupiłam grzejnik przenośny ze sklepu online https://www.tvokazje.pl/dom-i-ogrod/163 … 35951.html i jestem zadowolona. Mamy na działce altankę do ogrzania i sprawdza się świetnie. Pewnie większych pomieszczeń nie da  rady ogrzać, ale altanka 15m2 od razu robi się przyjemniejsza. Grzejnik jest przenośny, więc można go używać w różnych pokojach/miejscach. A pierwsze chłodne dni dały nam mocno w kość. Ogólnie często kupuję w sklepach internetowych, jest to wygodne.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testowa - goemon - estr - zbierantoziomal - pracownicyavio