www.rozgadani.4ra.pl

Rozmowy o Sklepach Internetowych

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 674 36

Mostu
Gość
Windows 7Opera 35.0.2066.68

platnosci.pl - obsługa w PHP

Czy ktoś z Was miał okazję "ręcznie" oprogramować w PHP komunikaty wysyłane przez platnosci.pl po każdej transakcji?

#2 676 36

odzwierny
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: platnosci.pl - obsługa w PHP

Kiedyś miałem "przyjemność" zapoznać się ze specyfikacją, z tego co pamiętam odebrałem tylko podstawowe komunikaty (potwierdzenie/odrzucenie transakcji). Nie jest to w sumie jakoś koszmarnie trudne, tylko trzeba mieć trochę czasu, a z tym bywa różnie  :?

Offline

#3 681 06

pitus
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: platnosci.pl - obsługa w PHP

jest tam fajny tryb testowy - możesz się bawić bez ryzyka i testować różne nowe funkcje. przydaje się to, bo gdybyś musiał w czasie testów wykonywać prawdziwe transakcje, to trochę dałoby to po portfelu [dblpt])

Offline

#4 681 44

MariaS
Gość
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: platnosci.pl - obsługa w PHP

dla mnie programowanie to jakiś kosmos  [dblpt]D

na szczęście są gotowe moduły do najbardziej popularnych systemów sklepów online...

#5 682 29

sorasz
Administrator
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: platnosci.pl - obsługa w PHP

Mam własną integrację z platnosci.pl - na gotowy moduł raczej liczyć nie mogłem, bo napisałem serwis od zera. Całość jest dość nieprzyjemna do oprogramowania, ale podobnie wygląda to np w dotpayu.

Offline

#6 733 33

Pav
Gość
Windows 7Chrome 48.0.2564.109

Odp: platnosci.pl - obsługa w PHP

słyszałem, że do wyłapywania tych błędów najlepsza jest druga osoba, tester, który na świeżo podejdzie do tematu. znajomy mi to mówił który programuje i to u niego się sprawdza.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
panda3studio - zawodowcyzx - forum-dokumentalne - mytylkostrzelamy - titanblitz